Hakkımızda

Example Of About Us Page

Vizyonumuz

Çağdaş bilgi ve teknoloji ile bütünleşerek, kaliteli hizmet öncülüğünde her zaman yenilikleri takip edip, minimum hata ile üstün müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzü en iyi şekilde temsil etmektir.

Misyonumuz

Konuklarımıza, kendi evindeki rahatlığı hissettirerek güvenlerini kazanmak ve beklentilerinin üzerinde bir hizmet sergileyerek daimi tercihleri olmamız yolunda vazgeçemeyecekleri bir hizmet sunmak hedefimiz olacaktır.

İlkelerimiz

  • Aşırı alkollü müşterileri kabul etmemekteyiz
  • Resmi nikahı olmayan çiftleri kabul etmemekteyiz
  • Evcil hayvan kabul etmemekteyiz
  • Giriş 14:00 Çıkış 12:00’a kadardır.

Hizmet Politikamız

2001 yılından beri hizmet veren otelimiz her geçen gün siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak büyüyor.

Sizi evinizde olduğu gibi rahat ettirmek en büyük amacımız.
Dürüstlükten, güven ve kaliteden taviz vermeyen bir anlayışın ürünüyüz.

Bizi biz yapan değerlere her zaman sahip çıkacağız ve çizgimizi asla bozmayacağız…

Amacımız;
Kaliteli Hizmet
Üstün Müşteri Memnuniyeti
Minimum Hata, Maximum Hizmet

Social Networks
Business Planning
Art & Design
İnternet Sitemiz Yenilendi

Sürekil gelişen teknoloji gün geçtikçe bizlere farklı yenilikler ve kolaylıklar sunmakta. Bizlerde siz değerli müşterilemize daha iyi hizmet verebilmek için teknolojinin sunduğu kolaylıkları ve yenilikleri hem otelimizde hem de internet sitemizde sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Bu nedenle internet sitemizi, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için internet teknolojisine ve mobil teknolojiye uygun şekilde yeniledik.

İnternet Sitemiz Mobil Uyumlu

İnternet sitemiz artık her türlü bilgisayar, tablet ve mobil iletişim araçlarına uygun hale getirildi. Rezervasyon işlemlerinizi pc, tablet, iphone, smartphone, mac gibi ve windows, ios, android gibi yazılımların kullanıldığı bilgisayarlar ile mobil cihazlarda online ve hızlı olarak da yapabileceksiniz.

Hem İngilizce Hem Türkçe

İnternet büyük bir okyanus, bu okyanus içerisinde hedefe daha hızlı ulaşabilmek adına internet sitemizi hem İngilizce hem de Türkçe olarak sizlere sunmaktayız. Globalleşen dünyada genel dil olarak kabul edilen İngilizce hem konuşmada hem de yazışma dili olarak kullanılmakta. İnternet sitemizdeki işlemlerinizde kendinize uygun dil seçeneği ile sonucu daha hızlı ulaşabileceksiniz.